Elektroműszerész

A 3DHISTECH a digitális patológiában, digitális mikroszkópok, laboreszközök fejlesztésében és gyártásában élenjáró, Európában piacvezető magyar vállalat.

Fejlesztéseinkkel olyan orvostechnikai eszközöket bocsátunk a diagnosztika és a kutatások szolgálatába, amelyek egyedülálló módon teszik lehetővé a szövettani, genetikai eltérések megjelenítését, kiértékelését és archiválását.

Folyamatos fejlődésünk érdekében új kollégát keresünk az alábbi pozícióra:

Elvárások:

  • Elektrotechnikusi és/vagy mechatronikai szakképzettség
  • Villamos gépszerelési, elektroműszerészi tapasztalat
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete és használata
  • Precizitás, pontosság
  • Megbízhatóság
  • Felelős gondolkodás és magatartás
  • Tud és szeret csapatban dolgozni
  • Fogékonyság az újdonságok iránt
  • 7-10 év tapasztalat

Feladatok:

  • Mikroszkópok elektronikai végszerelése
  • Kábelkonfekcionálás
  • Mikroszkópok ellenőrzése, tesztelése

Előnyt jelent a kiválasztás során:

  • Orvostechnikai műszerek szerelési területén szerzett több éves tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Stabilan növekvő cég, megbízható munkaadói háttér, hosszú távú együttműködés
  • Teljesítményt elismerő, kiemelkedő bérezés
  • Nemzetközileg is sikeres, elismert innovációk
  • A betegségek hatékonyabb diagnosztizálásához hozzájáruló technológiai fejlesztésekben részvétel, társadalmilag hasznos küldetés
  • Önállóság, változatos munkavégzés

Ismerj meg minket személyesen!

Az állásinterjú nálunk nem vallatás, hanem előremutató beszélgetés, amely során megismerhetjük céljaid, elképzeléseid és bemutatjuk a környezetet, ahol dolgozunk, az eszközöket, amiket fejlesztünk.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, kérjük, jelentkezz magyar nyelvű, fényképes önéletrajzoddal itt!

(Ha a jelentkezéskor hibát tapasztalsz, a hr@3dhistech.com e-mail-címre is el tudod küldeni pályázatodat, a tárgyban megjelölve, melyik állásra pályázol.)