Mechanikai műszerész

A 3DHISTECH a digitális patológiában, digitális mikroszkópok, laboreszközök fejlesztésében és gyártásában élenjáró, Európában piacvezető magyar vállalat.

Fejlesztéseinkkel olyan orvostechnikai eszközöket bocsátunk a diagnosztika és a kutatások szolgálatába, amelyek egyedülálló módon teszik lehetővé a szövettani, genetikai eltérések megjelenítését, kiértékelését és archiválását.

Folyamatos fejlődésünk érdekében új kollégát keresünk az alábbi pozícióra:

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Logikus gondolkodás, jó megfigyelőkészség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó készség
  • Rugalmasság, csapatszellem, terhelhetőség
  • 7-10 év releváns szakmai tapasztalat

Feladatok:

  • Mikroszkópok mechanikai végszerelése dokumentáció alapján
  • Mechanikai részegységek dokumentáció alapján történő összeszerelése

Előnyt jelent a kiválasztás során:

  • Orvostechnikai műszerek szerelési területén szerzett több éves tapasztalat
  • Finommechanikai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Stabilan növekvő cég, megbízható munkaadói háttér, hosszú távú együttműködés
  • Teljesítményt elismerő, kiemelkedő bérezés
  • Nemzetközileg is sikeres, elismert innovációk
  • A betegségek hatékonyabb diagnosztizálásához hozzájáruló technológiai fejlesztésekben részvétel, társadalmilag hasznos küldetés
  • Önállóság, változatos munkavégzés

Ismerj meg minket személyesen!

Az állásinterjú nálunk nem vallatás, hanem előremutató beszélgetés, amely során megismerhetjük céljaid, elképzeléseid és bemutatjuk a környezetet, ahol dolgozunk, az eszközöket, amiket fejlesztünk.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, kérjük, jelentkezz magyar nyelvű, fényképes önéletrajzoddal itt!

(Ha a jelentkezéskor hibát tapasztalsz, a hr@3dhistech.com e-mail-címre is el tudod küldeni pályázatodat, a tárgyban megjelölve, melyik állásra pályázol.)